1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. „Montuotojo“ specialistai „Neptūno“ gamyklai pasiūlė nestandartinį inžinerinį sprendimą

„Montuotojo“ specialistai „Neptūno“ gamyklai pasiūlė nestandartinį inžinerinį sprendimą

„Skaidrus kaip krištolas“! Taip dažnai apibūdinamas natūralus mineralinis vanduo „Neptūnas“, išgaunamas Varėnoje veikiančioje „Coca Cola HBC Lietuva“ priklausančioje gamykloje. Ši moderni gamykla išskirtinai tvariai ir efektyviai valdo visus su vandens panaudojimu susijusius procesus, o už tai yra pelniusi aukščiausio lygmens Europos vandens valdymo sertifikatą.

„Neptūno“ gamykla plečia natūralaus mineralinio vandens išgavimo apimtis, o daugiau nei 1,2 km ilgio nerūdijančio plieno vamzdyno projektavimo, montavimo ir pajungimo darbus patikėjo „Montuotojo“ profesionalams. Mūsų energetikos projektų skyriaus specialistai pasiūlė nestandartinį inžinerinį sprendimą, kurio dėka kryptinio gręžimo būdu vamzdynas bus paklotas žemėje, įveikiant visus reljefo nelygumus, o natūralus mineralinis vanduo iš žemės gelmių juo saugiai tekės iki pat „Neptūno“ gamyklos.

Sekite mus

LinkedIn

Apie mus

„Montuotojas“ yra viena iš didžiausių inžinerinių sprendimų, pramoninių įrenginių gamybos, pramoninės statybos bei montavimo įmonių Lietuvoje, teikianti paslaugas visoje Europos Sąjungoje veikiančioms pramonės bei energetikos bendrovėms.

Kategorijos

Meniu