1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. „Montuotojas“ gamins metalo konstrukcijas moderniai BIOK LAB gamyklai

„Montuotojas“ gamins metalo konstrukcijas moderniai BIOK LAB gamyklai

Šiemet Vilniaus rajone iškils nauja moderni didžiausios Lietuvoje kosmetikos gamintojos BIOK LAB gamykla. Ji atitiks aukščiausius projektavimo bei aplinkosaugos reikalavimus ir bus viena iš nedaugelio Lietuvos gamyklų, turinčių A++ klasės energetinį sertifikatą. Šitaip tvariai ir atsakingai vykdoma Lietuvos gamintojo plėtra džiugina dvigubai!

Džiaugiamės ir mes, pelnę naujos gamyklos generalinės rangos įmonės „Sintervalas“ pasitikėjimą ir galimybę savo kompetencija, gaminių ir darbų kokybę prisidėti prie šio išskirtinio projekto. Modernioje „Montuotojo“ Alytaus gamykloje jau kuriami šio naujo statinio „griaučiai“ – metalo konstrukcijos, kurių bendra masė sieks 97 tonas, o ilgiausia iš jų bus 15 metrų ilgio. Pirmąjį pavasario mėnesį šios konstrukcijos pasieks statybvietę ir taps integralia modernios gamyklos dalimi.

Sekite mus

LinkedIn

Apie mus

„Montuotojas“ yra viena iš didžiausių inžinerinių sprendimų, pramoninių įrenginių gamybos, pramoninės statybos bei montavimo įmonių Lietuvoje, teikianti paslaugas visoje Europos Sąjungoje veikiančioms pramonės bei energetikos bendrovėms.

Kategorijos

Meniu