Pasirašėme papildomą 5 mln. Eur finansavimo sutartį su Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA)

Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA), valdanti Pagalbos verslui fondą (Fondą), suteiks papildomą 5 mln. Eur finansavimą vienai didžiausių inžinerinių sprendimų, pramoninių įrenginių gamybos bei statybos įmonei „Montuotojas“. Remiantis Fondo investavimo periodu pasirašyta sutartimi, Fondas papildomai išpirks 5 mln. Eur vertės įmonės obligacijų.

„Įgyvendindami „Montuotojo“ plėtros strategiją plečiamės į naujas geografines rinkas ir kai kuriuos gretutinius sektorius, plečiame savo inžinerines ir vadybines žinias žaliosios energetikos inžinerinių sprendimų sektoriuje. Vykdoma plėtra, naujų klientų pritraukimas ir jų kontraktų įgyvendinimas reikalauja reikšmingo papildomo apyvartinio kapitalo. Džiaugiamės ilgalaikiu ir tvariu bendradarbiavimu su VIVA, kuri pažįsta mūsų vykdomą veiklą, palaiko mūsų tikslą augti ir tiki mūsų sėkme. Neabejoju, kad gerėjantys bendrovės rezultatai bus tik dar geresni, įvykdžius numatytus planus”, – poreikį papildomam finansavimui komentavo įmonės „Montuotojas“ generalinis direktorius Nerijus Eidukevičius.

Pasak VIVA generalinio direktoriaus Dainiaus Vilčinsko, gamybos sektoriuje dirbančios įmonės itin stipriai pajuto sutrikusių tiekimo grandinių ir žaliavų kainų augimo pasekmes, tačiau, nepaisant sukrėtimo, konkurencingos įmonės tęsia plėtrą ir toliau investuoja į verslo apimčių didinimą.

„Su įmone „Montuotojas“ pradėjome bendradarbiauti nuo pat Fondo steigimo pradžios.  Kartu priėmėme sprendimą, kad finansavimo  galimybes svarstysime etapais atsižvelgdami į įmonės investicijų ir verslo plėtros planus, gaunamų užsakymų dinamiką ir realų poreikį finansavimui. Įmonė kryptingai investuoja į tvarius verslo organizavimo sprendimus: tausojančią gamybą,  žaliąją energetiką ir darbuotojų gerbūvį,“ –  įmonės ir agentūros partnerystę apibūdino D. Vilčinskas.

Pasak VIVA vadovo, Pagalbos verslui fondas jau yra išpirkęs įmonės obligacijų už 7 mln. Eur. „Įmonė laiku vykdo visus ankstesnius sutartinius įsipareigojimus ir dalį pasiskolintų pinigų jau yra grąžinusi į Fondą. Paskutinė pasirašyta sutartis yra trečiasis mūsų partnerystės etapas, kurio metu papildomas finansavimas įmonei bus suteikiamas dvidešimties mėnesių laikotarpiui,“ – finansavimo sprendimus komentavo VIVA generalinis direktorius Dainius Vilčinskas.

Apie „Montuotoją“:

„Montuotojas“ yra viena iš didžiausių inžinerinių sprendimų, pramoninių įrenginių gamybos, pramoninės statybos bei montavimo įmonių Baltijos šalyse. Bendrovė teikia generalinės rangos, inžinerinių sprendimų, projektavimo, gamybos, montavimo ir konsultavimo paslaugas pramonės, energetikos bei kitoms įmonėms tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Bendrovėje „Montuotojas“ dirba beveik 400 patyrusių specialistų.

Apie Pagalbos verslui fondą:

Birželio 30 dieną Pagalbos verslui fondas baigė investavimo periodą iš viso patvirtinęs finansavimo už beveik 225 mln. Eur. Pagrindinis Pagalbos verslui fondo tikslas – padėti vidutinėms ir didelėms Lietuvoje veikiančioms įmonėms, susidūrusioms su COVID-19 sukeltais iššūkiais. Fondas tapo tvariu partneriu vidutinėms ir stambioms įmonėms, kurios negavo finansavimo iš tokias paslaugas teikiančių rinkos dalyvių. Pagalbos verslui fondą valdo Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA). Visą informaciją apie VIVA rasite interneto svetainėje (www.viva.lt).

Sekite mus

LinkedIn

Apie mus

„Montuotojas“ yra viena iš didžiausių inžinerinių sprendimų, pramoninių įrenginių gamybos, pramoninės statybos bei montavimo įmonių Lietuvoje, teikianti paslaugas visoje Europos Sąjungoje veikiančioms pramonės bei energetikos bendrovėms.

Categories