Prisijungėme prie „LINPRA“ bendruomenės!

UAB „Montuotojas“ prisijungė prie Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacijos „LINPRA“.

LINPRA“ siekia didinti sektoriaus įmonių konkurencingumą ir tarptautiškumą. Padeda įmonėms įgyvendinti skaitmeninę transformaciją, atnaujinti procesus, inovuoti, vystyti prekių ir paslaugų eksportą, skatinti aukštos pridėtinės vertės paslaugų, sprendimų, prekių gamybą, specialistų ir darbuotojų kompetencijų kokybišką ugdymą, organizuoja tinklaveiką.

„Džiaugiamės tapę „LINPRA“ bendruomenės dalimi. Tikime, kad ši bendrystė prisidės prie mūsų organizacijos inovatyvumo, konkurencingumo ir tarptautiškumo didinimo. Sieksime būti aktyviais nariais ir prisidėti prie inžinerinės pramonės sektoriaus vystymo Lietuvoje“, – sako „Montuotojas“ generalinis direktorius Nerijus Eidukevičius.

Vienydama lyderiaujančias Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės ekosistemoje veikiančias organizacijas, „LINPRA“ skatina sektorių neatsilikti nuo ketvirtosios pramonės revoliucijos (Industry 4.0) bangos ir kurti pažangą šalyje, pridėtinę vertę ir konkurencingumą.

„Vertiname kiekvieną prie „LINPRA“ asociacijos prisijungiantį naują narį, nes kiekvienas iš jų prisideda prie LINPRA bendruomenės augimo, stiprėjimo ir inžinerinės pramonės sektoriaus Lietuvoje vystymo. Džiaugiamės UAB „Montuotojas“ naryste ir neabejojame, kad rasime bendrų interesų, veiklos projektų, ir kursime abipusę vertę“, – sako „LINPRA“ direktorius Darius Lasionis.

„LINPRA“ šiuo metu vienija virš 120 narių – gamybinių įmonių, veikiančių metalo, plastiko, elektronikos ir elektrotechnikos, lazerių, automobilių pramonės ir kitose srityse, taip pat technologinių paslaugų teikėjų, švietimo ir mokslo įstaigų ir kitų suinteresuotų organizacijų.

Sekite mus

LinkedIn

Apie mus

„Montuotojas“ yra viena iš didžiausių inžinerinių sprendimų, pramoninių įrenginių gamybos, pramoninės statybos bei montavimo įmonių Lietuvoje, teikianti paslaugas visoje Europos Sąjungoje veikiančioms pramonės bei energetikos bendrovėms.

Categories