Prisijungėme prie Personalo valdymo profesionalų asociacijos (PVPA)!

UAB „Montuotojas“ prisijungė prie Personalo valdymo profesionalų asociacijos (PVPA), vienijančios pažangias ir savo darbuotojais besirūpinančias organizacijas.

Asociacijasiekia kelti personalo valdymo lygį ir efektyvumą, didinti personalo valdymo vertės suvokimą Lietuvoje.

„Labai džiaugiamės tapę PVPA bendruomenės dalimi. Žmonės – tai organizacijos variklis, svarbiausias veiklos efektyvumą ir sėkmę lemiantis veiksnys. Tikime, kad prisijungimas prie PVPA padės mūsų organizacijai gerinti personalo valdymą ir vidinę kultūrą, didinti darbuotojų pasitenkinimą ir įsitraukimą. Dalinsimės su bendruomene savo patirtimi ir gerąja praktika, sieksime kartu tobulėti ir ieškoti geriausių sprendimų“, – sako „Montuotojas“ organizacijos vystymo departamento direktorė Iveta Anužytė.

Asociacija savo veiklos tikslus ir uždavinius įgyvendina savarankiškai pasirinkdama įvairias  veiklos formas ir metodus: rengia ir vykdo šalies bei tarptautinius švietimo projektus ar paveda juos vykdyti savo nariams, organizuoja  konferencijas, seminarus, forumus, stažuotes, konkursus ir kitus renginius, inicijuoja ir skatina švietimo ir tiriamąją veiklą, leidybą, gerosios personalo valdymo patirties sklaidą bei vykdo savo veiklą kitomis formomis ir metodais. 

„Džiaugiamės nauju PVPA nariu ir tikimės, kad praturtinsite mūsų bendruomenę dalindamiesi savo patirtimi bei rasite galimybių tobulėjimui ir augimui įvairiose asociacijos veiklose”, – teigia PVPA direktorė Aušra Bytautienė.

PVPA Lietuvoje vienija beveik 240-ies organizacijų personalo profesionalus – personalo vadovus, specialistus, konsultantus.

Sekite mus

LinkedIn

Apie mus

„Montuotojas“ yra viena iš didžiausių inžinerinių sprendimų, pramoninių įrenginių gamybos, pramoninės statybos bei montavimo įmonių Lietuvoje, teikianti paslaugas visoje Europos Sąjungoje veikiančioms pramonės bei energetikos bendrovėms.

Categories